Czy można zaistnieć na rynku bez reklamy

Interesujacym nas miastem czy regionem jest Amsterdam, to na pierwszej stronie wyskakuja dwa rodzaje wyników. Jedne sa to wyniki ozdobione znaczkiem reklama, co oznacza, że umiescila je tam sama wyszukiwarka po oplaceniu należnej jej kwoty. Czyli jest to klasyczna kampania reklamowa i potencjalni klienci doskonale z tego sobie zdaja sprawe. Na ile jest to skuteczne forma reklamy, to wiedza najlepiej ci, którzy zdecydowali sie z jej skorzystac.

Jednak dla wiekszosci klientów, dużo wieksze znaczenie maja wyniki tzw. organiczne, czyli te, które nie sa ozdobione napisem „serwis laptopów”. I tam najczesciej klienci zagladaja, wychodzac z zalożenia, że jeżeli dana firma jest na pierwszej stronie bez oficjalnej reklamy, to znaczy, że jest dobra i na to w pelni zasluguje. I tutaj jest wlasnie pole do popisu, by zamiescic tam dana firme, która zdecyduje sie na zakup jej uslug.

I żeby na pierwszej stronie w wynikach wlasnie organicznych znalezc Zaltronik warto jest zaplacic odpowiednie pieniadze. Bo za darmo sie tego wyniku nie uzyska, gdyż jest cieżka, organiczna (podobnie jak same wyniki) pozycjonujaca praca u podstaw. I o tym nie możemy zapominac, kiedy decydujemy sie na taka wlasnie forme reklamy. Zdecydowanie najlepsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.